Eski elektronik eşyanızı yerinden alıyor, karşılığında köy okullarına bilgisayar bağışlıyoruz. İletişim numaramız:0216 706 12 56 Detaylar için lütfen iletişime geçiniz.

Eski Elektronik Eşya Bağış Formunu Doldurmak İçin Tıklayınız

Eski Elektronik Eşyalarınızı Bağışlayın

Eski elektronik eşyalarınızı bağışlamak için bizlere ulaşabilirsiniz. Çevre ve insan sağlığı açısından elektronik atıklarınızın geri dönüşüme kazandırılması çok önemlidir. Ayrıca belirttiğimiz gibi çevreye zararları da mevcuttur. Elektronik atıklarınız geri dönüşüm döngüsüne sokmamanız demek her açıdan zarar demektir.

Birincisi bu atıklar ile yaşam alanlarında insanlar temasta bulunduğu müddetçe toplum sağlığı risk altında demektir.

İkincisi doğru şekilde değerlendirilmeyen atıklar çöp toplama sistemleri tarafından çoğu zaman uygun metotlarla değerlendirilmeyerek çevre ile teması ortaya çıkmaktadır. Bu durum büyük riskler içerir. Çünkü elektronik atıklar içlerinde doğaya karışmaya müsait zehirli kimyasallar barındırır.

Üçüncü zarar ise birey ve kurumların bu atıklardan fayda elde etmemesi durumudur. Elektronik atık gibi geri dönüşüm değeri ve zararlı kimyasallar içeren ürünlerin çöpe atılması mantıksal olarak doğru değildir.

Bu anlamda eski elektronik eşya bağışlarınızı teslim alarak hem sizlere hem de doğaya katkıda bulunmuş oluyoruz.

Bağışta Bulunabileceğiniz Eski Elektronik Eşyalar

Bizlere bağışlayabileceğiniz eski elektronik eşyalar şu şekilde listelenebilir:

Yukarıdakilere ek olarak bu listeye elektrikle çalışan tüm cihazları dahil edebilirsiniz. Aklınıza takılan bir konu olduğu takdirde iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız ve e-posta adresimiz aşağıda da yer almaktadır:

Bağış yapmak için: info@elektronikatiklar.com

Eski Elektronik Eşyalarınızı Nasıl Bağışlayabilirsiniz?

Elektronik eşyalarınızı bizlere toplu olarak bağışlayabilirsiniz. “Elektronik eşyalar – EAGD” kapsamında tek tek veya toplu şekilde eşyalarınız için bağış alabilmekteyiz. Bu durum sizdeki elektronik eşya miktarına göre değişiklik gösterebilir. Elektronik eşyalarınızın yazılımsal veya fiziksel durumu, eşyanın değerlendiriliş şeklini etkileyebilir.

Eski elektronik eşyanızı  bağışlamak hem sizin hem de çevre için faydalı bir iş

Kullanmadığınız elektronik eşyalarınızı elinizden çıkarıp değerlendirme veya geri dönüşüm sürecine sokarak hem toplum bütçesine katkı sağlamış oluyor hem de çevre kirliliğini engellemiş oluyorsunuz. Bu konuda detaylı bilgi almak için aşağıdaki makalelerimizi okuyabilirsiniz: